Spoznajte ABmanager

ABmanager je online nástroj na komplexnú správu celej Vašej ponuky. Zabezpečuje celý manažment predajného procesu vozidla, od jeho výkupu, inzerciu až po samotný predaj.
Ako jediný podporuje online export na najdôležitejšie auto-moto inzertné weby na Slovensku.

Moja ponuka
Najdôležitejšie informácie, prehľadne usporiadané, nezáleží či chcete inzerovať alebo si vozidlo ponechať len pre účel internej evidencie.
Štatistiky z celého trhu
Unikátny prehľad o výkonnosti Vašich inzerátov, v prehľadnom grafe, zo všetkých portálov len na jednom mieste.
Online exporty
Vaša ponuka sa zobrazí takmer 1 000 000 používateľom mesačne na top 8 portáloch na trhu.
Doplnkové služby
Zviditeľnenie inzerátu nikdy nebolo jednoduchšie, jedným klikom urobíte maximum pre rýchly predaj.
Užitočné funkcie
Zoznam ponúk je rozšírený o funkčnosť kontroly expirácie STK a EK s notifikáciou. Vytlačiť si môžete aj vývesku k vozidlu a vybrať si môžete z viacerých dostupných šablón.

Predaj vozidla so zápisom do RPZV

Ak nechcete pri predaji vozidla zabudnúť vložiť údaje do RPZV, po predaji vozidla máte u nás túto možnosť na jeden klik. Navyše Vám automaticky vygenerujeme kúpnu zmluvu, ktorú môžete poslať e-mailom priamo na zákazníka.

Jednoduché pridanie ponuky

Vo vyladenom jednokrokovom formulári je na výber 23 kategórií, do ktorých je možné ponuku pridať. Kontrolujeme za Vás aj vyplnenie údajov o zákonnom povinnom VIN čísle. Novinkou je okrem viacerých nových parametrov aj možnosť označiť, že vozidlo má vygenerovaný ODO-Pass.

Pri ponukách si môžete viesť aj internú evidenciu, ktorú uvidíte len vy. Informácie o výške výkupnej ceny alebo odplate pre zákazníka Vám pomôžu lepšie kontrolovať Váš biznis.

Buďte pred konkurenciou

Zvýhodnenie inzerátu na najdôležitejších portáloch je otázkou pár sekúnd. Máte k dispozícii služby topovania, zvýraznenia, facebook promovania alebo zaradenia inzerátu do najnovších. Stačí mať k dispozícii dostatok kreditov a môžete výrazne zvýšiť šance na úspešný predaj.

Kreditný systém

Prostredníctvom nášho kreditného systému môžete jednoduchým spôsobom využiť naše doplnkové služby, vďaka ktorým bude Vaša ponuka výnimočná. Stačí si len objednať jeden z výhodných balíkov, kde Vám naviac pripíšeme bonusové kredity.

Máte možnosť vidieť informácie k Vášmu aktuálnemu stavu kreditov a prehľadné výpisy histórie objednávok o využití kreditov, ktoré Vám zabezpečili zvýhodnenie Vašich ponúk.

Manažment zákazníkov

Máte stálych zákazníkov, ktorí sú pre vás dôležití? Spravujte rozsiahlu databázu klientov, nad ktorou je možné vyhľadávať. Prehľadný zoznam zákazníkov vo Vašom novom správcovskom systéme toto všetko prináša na jednom mieste.

Dôkladná evidencia zmlúv

Takmer všetko urobíme za Vás. Stačí pri výkupe alebo predaji vozidla zadať údaje zákazníka a zmluvu z preddefinovaných šablón vyplníme za Vás. Šablóny si môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb. Hotovú zmluvu jednoducho upravíte, vytlačíte alebo pošlete zákazníkovi. Evidenciu všetkých zmlúv máte kedykoľvek k dispozícii.

Neunikne žiadny záujemca

Kontaktovania od kupujúcich máte zo všetkých portálov na jednom mieste. O novom kontaktovaní Vás upozorníme a vy presne viete, ktoré správy máte vybavené a ktoré ešte len čakajú.

Používajte ABmanager už dnes

Chcete vedieť viac informácií? Neváhajte kontaktovať našich obchodných manažérov, ktorí Vám radi poskytnú podrobné informácie a odpovedajú na prípadné otázky.